चितवन । चितवन पोल्ट्रीको राजधानी चितवनमा चिकेन परिकारको नयाँ स्वाद आम उपभोक्ता माझ सहज उपलब्धताका लागि के।एफ।सीको नयाँ शाखा सिजि ल्याण्डमार्कमा सञ्चालनमा आएको छ । अन्तराष्ट्रिय चेन रेस्टुँरा के।एफ।सि। शहर भित्रको शहर मानिने सि।जी। ल्यान्डमार्कको भुई तल्लमा सञ्चालनमा आएको हो ।

रेस्टुँरामा अन्तराष्ट्रिय स्तरका विभिन्न चिकेन परिकारहरुको आनन्द लिन सकिनेछ । के।एफ।सि।को नेपालका लागी आधिकारिक प्रतिनिधि देवयानी इन्टरनेशनलले नेपाल प्रा।लि।ले उक्त रेस्टुँरा सञ्चालनमा ल्याएको हो । एक भव्य समारोहका विच सिजि ल्याण्डमार्कका अध्यक्ष एवंम् युवा व्यवसायी राजेन्द्र अर्यालले रिवान काटेर के।एफ।सी चितवन शाखाको शुभारम्भ गरेका थिए । सो अवसरमा बोल्दै विभिन्न अन्र्तराष्ट्रिय व्राण्डहरुलाई चितवने ग्राहकमाझ सहज उपलब्ध गराउदै आएको सिजि ल्याण्डमार्कको पहलमा के।एफ।सी सञ्चालनले चितवने पोल्ट्री क्षेत्रको प्रर्वद्धनमा समेत महत्वपूर्ण भूमिका खेल्ने बताए ।आफ्नै गाँउ शहरमा अन्र्तराष्ट्रिय स्वादका पकिार पस्केर केएफसीले नयाँ सम्बन्ध बढाउने समेत उनले विश्वास व्यक्त गरे ।

यस्तै कार्यक्रममा सिजि ल्याण्डमार्कका म्यानेजर उज्वल केसीले महल संस्कारमा आर्कषित बनेका चितवने ग्राहकवर्गहरुमा केएफसीको नयाँ शाखाले थप उचाई थप्ने दावी गरे । उनले सिजि सधै चितवनको व्यवसायीक विकासमा नयाँ नयाँ व्यवसायीक प्रर्वद्धनमा थप सशक्त रुपमा अगाडी बढ्ने समेत बताए ।
रेस्टुँराले कोभिड बाट बच्नकालागी अन्तराष्ट्रिय बिभिन्न चार स्तरका सुरक्षा मापदण्ड कायम गरेको छ । रेस्टुँरामा बन्ने सम्पुर्ण खानाहरु अन्तराष्ट्रिय मापदण्ड अनुसार बन्ने र सम्पुर्ण हिसाबले खाना गुणस्तरिय र सुरक्षित रहनेछन् ।

रेस्टुँरा १५१५ बर्गफिट क्षेत्रफमा सञ्चालनहुने र चालिस जना ग्राहकलाई एक पटकमा सेवा दिन सक्नेछ । रेस्टुँराले सुरुकै दिनबाट टेक अवे र मेरो किनमेल मार्फत होम डेलिभरी सेवा समेत सञ्चालन गरेको छ । रेस्टुँरामा १५ जनाले प्रत्यक्ष रोजगारी समेत पाएका छन् ।

Facebook Comments Box