चितवन । बाघको आक्रमणपरि रत्ननगरमा एक महिलाको मृत्य भएको छ । सोमबार दिउसो करिब ०१ः२५ बजेको समयमा रत्ननगर नगरपालिका वडा नम्बर ५ मगरटोल बस्ने ३२ वर्षकी गिता अधिकारीको बाघको आक्रमणबाट मृत्यु भएको हो ।

आफ्नो घर नजिकै रहेको जनकौली मध्यवर्ती सामुदायिक वनमा निउरो टिप्न गएको बेला बाघले आक्रमण गर्दा अधिकारीको मृत्यु भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय चितवनले जनाएको छ ।

उता बाघको आक्रमणबाट मृत्यु भएकी अधिकारीको सव प्रहरीले जंगलबाट निकाल्न नसकेको भन्दै स्थानियले प्रदर्शन गरेका छन् ।बाघको आक्रमणबाट मृत्यु भएको जानकारी प्रहरी प्रशासनलाई भएतापनि सव निकाल्न कुनै प्रयास नगरिएको भन्दै स्थानियले चितवन राष्ट्रिय निकुञ्ज, सौराहा सेक्टर कार्यालय नजिकै प्रदर्शन गरेका पत्रकार सञ्जय दुवाडीले जानकारी दिए । स्थानियले बाघलाई नियन्त्रणमा लिनु पर्ने माग समेत राखेर प्रदर्शन गरेका थिय । स्थानियको प्रदर्शन पछि निकुञ्जले डार्ट गरेर बाघलाई नियन्त्रणमा लिएको छ ।

 

Facebook Comments Box